Lorem ipsum dolor sit amet gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

Follow me on instagram

+01145928421
mymail@gmail.com

Bizim Hikayemiz

Adana’da bir narenciye bahçemiz var.

20 yıl önce “Bu bahçede yetiştirdiğimiz portakalları ne yapalım?” diye düşünürken, dünyada neler yapılıyor diye araştırmaya başladık. Böylece sıkılıp paketlenmiş, güvenli ve katkısız meyve suları ile tanıştık, tatlarına baktık ve şaşırdık!

Gördük ki bizim Türkiye’de içtiklerimizden çok farklı…

Peki, biz de böyle lezzetli sıkma meyve suları yapabilir miydik? Denemeden bilemezdik… İlk sıkma makinelerimizle meyvelerimizi sıkıp sıkıp şişeledik ve buzlar üzerinde sergiledik. İlk gün 300 şişenin alınıp mağazanın içinde içilmesini heyecanla izledik. Exotic o gün doğdu.

Bugün de aynı heyecan söz konusu.

Tabii büyüdük, olgunlaştık ama o leziz özü koruyarak.Aslında tek bir amacımız vardı, meyve suyunu asla konsantre etmeden, katkı, koruyucu, renklendirici ve su katmadan en doğal haliyle, bizim deyişimizle “olduğu gibi” size sunmak. Bu hedefimizden hiç ödün vermeden yolumuza aynı heyecanla yüz binlerce şişeyi sizlere ulaştırarak devam ediyoruz.

Amacımız ilk günkü gibi:

Doğal, sağlıklı, lezzetli ve herkesin keyif alarak içebileceği meyve suları üretmek.